Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι αγορών σας.

Ποσότητα: {{item.quantity}}
Υποσύνολο:
Έκπτωση Προσφοράς:
Έκπτωση Κουπονιού:
Κόστος Αποστολής:
Επιβάρυνση Πληρωμής:
ΣΥΝΟΛΟ:
ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΜΟΥ ΟΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ ΤΑ EBOOKS ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ
GRAPHIC DESIGNER
Εκδοτικό τμήμα

Οι εκδόσεις ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ αναζητούν graphic designer για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα:
• Άριστη γνώση των προγραμμάτων σε περιβάλλον Mac: Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

Αρμοδιότητες:
• Δημιουργία digital υλικών, όπως Digital Banner Ads, Newsletters, Social Media Posts
• Δημιουργία έντυπων υλικών, όπως Καταχωρίσεις, Αφίσες, Φυλλάδια, Έντυπα, Κατάλογοι

Προφίλ υποψηφίου/ας:
• Απόφοιτος/η σχολής γραφιστικής
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε ετών σε ανάλογη θέση
• Θα εκτιμηθεί η γνώση προγραμμάτων Video Editing
• Υπευθυνότητα και ανάληψη δημιουργικών πρωτοβουλιών
• Οργανωτικές ικανότητες και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
• Πνεύμα ομαδικότητας
• Άριστη ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών projects ταυτόχρονα και εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Οι εκδόσεις ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ προσφέρουν:
• Σταθερές αποδοχές ανάλογα με τα προσόντα
• Δυνατότητες εξέλιξης
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα και portfolio στο e-mail metaixmio@metaixmio.gr ή να συμπληρώσουν την παρακάτω φόρμα αναγράφοντας τον κωδ. θέσης Ε24.

Δήλωση ενδιαφέροντος